Přihlásit se Registrace

5 základní pilíře půjčovny Boels

pillars/pillars-availability

Dostupnost

Díky více než 430 pobočkám najdete ve vašem okolí ten nejširší sortiment k pronájmu.

Pobočku Boels najdete vždy ve vašem okolí! Boels najdete v Nizozemsku, Německu, Belgii, Spojené království, Lucembursku, Rakousku, České republice, Polsku, Slovensku a Itálii!

Dlouhá otevírací doba

Po-pá 07:00-17:00 hod.,
Sobota 08:00-12:30 hod.

Případné odchylky otevírací doby najdete na stránkách Pobocky!

Přečtěte si více
pillars/pillars-safety

Bezpečnost

Půjčovna Boels půjčuje pouze jedním způsobem: bezpečně.

Půjčovna Boels půjčuje pouze jedním způsobem: bezpečně.

Všichni naši zaměstnanci si plně uvědomují svou odpovědnost za vaši bezpečnost a udělají vše pro to, aby vám zaručili maximální bezpečnost při půjčování veškerého zařízení.

V půjčovně Boels se s vámi rozdělíme o veškeré naše znalosti a vědomosti. Prostřednictvím naší webové stránky nebo našich proškolených zaměstnanců.

Přečtěte si více
pillars/pillars-durability

Udržitelnost

V rámci společenské odpovědnosti firem (SOF) považujeme za důležité, aby se v naší oblasti služeb minimalizoval dopad našich činností na životní prostředí.

V rámci společenské odpovědnosti firem (SOF) považujeme za důležité, aby se v naší oblasti služeb minimalizoval dopad našich činností na životní prostředí. Proto využíváme aktivní politiku ochrany životního prostředí s využitím udržitelných výrobků, a tím možnost zvýšit potenciál pro recyklaci. Dále neustále investujeme do nových materiálů a technologií, které musí splňovat nejpřísnější ekologické normy. V Boels se staráme o to, aby naši zákazníci měli stále k dispozici nejnovější a nejšetrnější přístroje, aniž by si je sami museli pořizovat. Naše produkty si půjčují desítky profesionálů. Tímto způsobem dochází k optimálnímu využití jak nářadí, tak materiálu. Boels Evolution

Přečtěte si více
pillars/pillars-addedvalue

Přidaná hodnota

Spolupráce s půjčovnou Boels nekončí pouze nejkvalitnějšími produkty a nejlepším poradenstvím.

Pomůžeme vám, aby byly vaše náklady na pronájem co nejmenší. Umožňují to naše výhodné ceny, ale rovněž bezproblémový průběh celého procesu zapůjčení.

Přečtěte si více
pillars/pillars-support

Podpora

V půjčovně Boels můžete počítat s podporou skutečných odborníků.

Specialisté, kteří vám osobně poradí, vědí přesně, kdo jste, a ihned pochopí, co vlastně potřebujete. Vždy se na nás můžete obrátit o odbornou radu a pokud něco potřebujete, platí zásada: nikdy od nás neuslyšíte odpověď: Bohužel to nejde. Ať již si přejete cokoliv, postaráme se, abyste to dostali. Abyste kdykoliv mohli pokračovat v práci.

S námi získáte opravdového dlouhodobého partnera.

Přečtěte si více

Přímý kontakt

Kontaktujte ihned našeho pracovníka

po - pá 7.00 - 17.00

Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek