Přihlásit se Registrace

Welding & Engineering  

Boels Welding & Engineering se specializuje na pronájem svářecích přístrojů a průmyslového nářadí. Kromě toho dodáváme i veškeré příslušenství a spotřební materiály. Náš sortiment zahrnuje mimo jiné i svářecí přístroje pro obloukové svařování (TIG). Pronajímaný sortiment je tvořen pouze přístroji předních značek, které jsou velmi dobře udržovány a mají přirozeně veškerá schválení i certifikace.

U nás najdete jak 230V, tak 400V svářecí stroje pro obloukové sváření (TIG). TIG znamená Tungsten Inert Gas. Svářecí přístroje TIG jsou vysoce kvalitní a mají vysokou účinnost a kompaktní design. Nabízíme jak DC stroje pro svařování uhlíkové oceli, nerezové oceli a slitin mědi, tak AC/DC stroje pro svařování hliníku a nerezové oceli. Samozřejmě u Boels pořídíte i periferní zařízení, jako je svářecí manipulační technika a otočné svářecí stoly. Naši specializovaní pracovníci vám rádi poskytnout odborné rady.

Produkty se symbolem Boels Welding & Engineering jsou k dispozici výhradně v našich specializovaných pobočkách. Přehled těchto poboček najdete níže.

Pro informace nebo

poradenství na míru:

Zde si vyžádejte katalog

Žádost
Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek