Přihlásit se Registrace

Site Accommodation  

Jednotky pro veškeré možné situace!

Velice vhodné pro výrobu, staveniště, hromadné akce, vládní záležitosti a mnoho dalších příležitostí!

Potřebujete dočasnou ubytovací jednotku? Z důvodu rozšíření, přestavby nebo na nějakou událost? Objevte výhody půjčovny Boels, specialisty na poli dočasného ubytování. Naše jednotky vám poskytnou jedinečné řešení pro každou dobu, umístění i příležitost. Jsou flexibilní, uživatelsky přátelské, kvalitní, rychle k dodání a po upotřebení opět rychle demontovatelné. Úspěšná kombinace komfortu a finanční dostupnosti.

Vy si zadáte požadavek a my vám ho splníme
Pro každou myslitelnou situaci vám rádi doporučíme vhodnou kombinaci jednotek, která je pro vás nejvhodnější. A v mžiku vám dodáme potřebné dočasné ubytování. Jednotky firmy Boels jsou samozřejmě vybaveny veškerým potřebným zařízením, jako je připojení na elektrický proud, vodu a sanitární zařízení. Kromě toho jsou standardně vybavené topením, okny s dvojitou výplní, která lze otevírat nebo vyklápět a osvětlením. Na přání je možné je vybavit také slunečními roletami a klimatizací. Jednotky jsou dobře izolované a odolné proti ohni po dobu 30 minut.

Produkty nejvyšší kvality
Naše jednotky představují produkt nejvyšší kvality. Klademe velký důraz na kvalitu, služby, flexibilitu a efektivnost. Ať již se jedná pouze o jednu kancelář nebo převlékárnu či o kombinaci mnoha jednotek: vždy se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu!

Variabilita a jednoduchost
Jednotky, které nabízí Boels Dočasné ubytování vám nabízejí mnoho možností. Díky výjimečnému systému skládání na sebe a vkládání dalších jednotek máte k dispozici nekonečné množství kombinaci. Podle vašich požadavků může být jednotka zařízena, například: kancelář, zkušebna, šatna, sklad, počítačové nebo tiskové centrum, třída, zdravotní středisko první pomoci, pokladna, místnost pro porotu.

Kombinovatelné jednotky Boels

Rádi vám poradíme s důležitými součástmi plánování, jako je vybavení, klimatizace, zařízení, skladování či celkový vzhled!

Váš návrh, naše práce na míru
U půjčovny Boels si můžete sami jednoduše a rychle navrhnout vlastní seskupení jednotek.
S koordinátorem jednotek půjčovny Boels si v 5 krocích úplně automaticky vytvoříte plán jednotek. Koordinátor jednotek Boels vám ušetří nejen spoustu času a peněz, ale hlavně se postará o to, že sestava jednotek vždy 100 % odpovídá vašim přáním a možnostem.
K použití koordinátora jednotek Boels není nutné instalovat či stahovat žádný software.
Aplikace je výhradně online, a proto vždy a všude přístupná. Musíte se pouze přihlásit a pak můžete ihned začít s navrhováním.
Začněte navrhovat s koordinátorem jednotek půjčovny Boels na: www.boelsunits.com


Jednotky Boels Plus

Posuňte vaše dočasné bydlení na vysokou úroveň
Pokud potřebujete ubytování na delší dobu, nabízí vám náš systém Plus více možností na míru, lepší vzhled a více komfortu. Jednotky Boels Plus představují to pravé řešení pro dočasné ubytování na 1 až 5 roků či déle. Díky luxusnímu provedení a zvýšenému stropu o 25 cm jsou jednotky Plus ideální jako: kanceláře, učebny, školy, družiny, prodejny, jídelny, banky.

Vlastní návrh, veškerý komfort
Navštivte webovou stránku boelsunits.com a pomocí konfigurátoru jednotek Boels si můžete sami vytvořit vlastní sestavu jednotek Plus.. Jenom se přihlaste a potom můžete ihned začít s vytvářením své vlastní sestavy.

Hodně pozitivních bodů
Jednotky Boels Plus lze jednoduše kombinovat, neboť jsou propojitelné a štosovatelné na sebe. Podle vašeho přání je možné umístit na sebe až 3 jednotky, které jsou pak přístupné po vnitřním nebo venkovním schodišti. Konečný vzhled záleží jenom na vás. Přejete si klimatizaci, sluneční rolety, obložený strop nebo podlahovou krytinu? Možné je vše. Dodané jednotky jsou ihned k použití a přesně podle vašich představ. Na vaše přání je rovněž možné je natřít jednou z barev podle vzorníku RAL

Výhody jednotek Plus
•    Vnitřní výška 2,50 a 2,75 m
•    Luxusní provedení a velice dobrá izolace
•    Standardně vybavené okapem
•    Standardně vybavené venkovními slunečními roletami
•    Standardně s protipožární ochranou v délce 30 minut


Sanitární jednotky Plus

Pohodlí na míru
Jednotky Boels Plus jsou vhodné do každé situace hlavně díky svým širokým možnostem využití přesně podle vašich představ. Znamená to, že vaše dočasné ubytování můžeme rovněž vybavit kompletní kuchyní nebo sanitárním zařízením. Postaráme se o vše: pohodlné toalety nebo sprchy včetně napojení na vodu a elektrický proud. To vše ve vámi zvoleném provedení. Rychlé sestavení, praktičnost a naprostá flexibilita. To jsou nejdůležitější přednosti jednotek Plus.

Pro informace nebo

poradenství na míru:

Výhody

  • Prvotřídní kvalita a rychlé dodání
  • Řešení na míru a maximální flexibilita
  • Splňuje bezpečnostní a zdravotní normy
  • Vybavení kuchyně, sluneční rolety, klimatizace a další sociální zařízení jsou na požádání
  • Dokonalá konstrukce vkládání a skládání jednotek na sebe
  • Mnoho možností uplatnění
Zažádejte si o katalog
Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek