Přihlásit se Registrace

Site Accommodation  

Komfortní pracovní a pobytové prostory špičkové kvality

Potřebujete dočasné prostory?

Boels Modulární ubytování nabízí rychlé řešení na míru. Mohou to být vybavení pro určitý stavební projekt nebo akci, ale i dočasná pracoviště pro kolegy. Od jedné jednotky až po sestavu tří vrstev a 50 jednotek. Nezáleží na tom, zda jde o týdny či roky, vše je možné.
Boels poskytuje svými odbornými znalostmi podporu pro kompletní projekt. Společně s poradcem se na místě předem projednává umístění a speciální přání zákazníka. Díky celostátnímu pokrytí garantujeme rychlou dodací lhůtu vysoce kvalitních jednotek. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat ve věci poradenství.

Nyní si navrhněte vaše dočasné prostory pomocí BOELS konfigurátor jednotek

Variabilita a jednoduchost

Inteligentní systém stohování a kombinování nabízí nekonečně mnoho možností. Díky tomu může být jednotka zařízena jako kancelář, zkušebna, šatna, sklad, počítačové nebo tiskové centrum, třída, zdravotní středisko první pomoci, pokladna nebo místnost pro porotu.

Doporučení specialisty

Zkušený odborník společnosti Boels poskytuje odborné poradenství vycházející z přání a potřeb zákazníka.
Boels vytvoří vhodnou nabídku na základě počtu potřebných pracovních prostor a prostor pro odpočinek. Každý zákazník dostane přidělené neměnné kontaktní místo a vždy dostane jasnou nabídku včetně nákresu nebo půdorysu a informace o produktu.

Výhody

  • Prvotřídní kvalita a rychlé dodání
  • Dokonalá konstrukce vkládání a skládání jednotek na sebe
  • Splňuje bezpečnostní a zdravotní normy
  • Vybavení kuchyně, klimatizace a doplňkové sanitární vybavení možné

Modulární systém:

Jednotky Boels mají standardní rozměry. Délka je 3,00 nebo 6,04 metrů, šířka 2,44 nebo 3,00 metrů. Vnitřní výška standardní jednotky je 2,50 metrů, u jednotek Plus je to 2,75 metrů. Systém je plně modulární. Nejen zevnitř, ale i v kombinaci s jinými jednotkami. Pro vytvoření větších prostor mohou být (částečně) odstraněny vnější stěny. Malé prostory nebo chodby se tvoří umístěním samostatných vnitřních stěn. Jednotky lze pokládat na sebe až do 3 stavebních vrstev.
Díky tomuto důmyslnému systému jsou doby montáže a demontáže omezeny na minimum. Navíc můžeme zajistit i propojení se zdrojem elektřiny.
Flexibilita systému umožňuje rychlé přizpůsobení měnícím se situacím. Vznikne-li potřeba větších nebo menších prostor, lze jednoduše přidat nebo odstranit některé jednotky.

Kombinovatelné jednotky Boels

Pomocí konfigurátoru jednotek si zákazníci mohou sami v pěti krocích rychle a jednoduše navrhnout sestavu jednotek. To vám ušetří nejen spoustu času a peněz, ale hlavně bude zajištěno, že sestava jednotek vždy 100% odpovídá přáním a možnostem zákazníka.

Jednotky Boels Plus

Jednotka Boels Plus může být instalována na dobu 1 až 5 roků či více. Tento typ se vyznačuje nadstandardním zpracováním a vynikající izolací. Se svou vnitřní výškou, která je vyšší o 25 cm než u jiných jednotek, je jednotka Plus mimořádně vhodná jako kancelářský prostor, učebna, škola, školka, prodejní prostor, kantýna nebo banka.

Jednotky mohou být pokládány na sebe až do 3 podlaží a jsou dodávány na klíč. Úroveň zpracování si zákazník může stanovit sám. Klimatizace, sluneční rolety, obložení stěn, podlahy a stropu, vše je možné. Jednotka může být volitelně provedena ve speciální barvě RAL.

Životnost

Trvalá udržitelnost a starostlivost o životní prostředí jsou u jednotek Boels Units velmi důležité. To je důvod, proč všechny jednotky nesou označení udržitelné, aniž by uživatel musel slevit ze svých požadavků na komfort.

Jednotky mají vysokou izolační hodnotu. Namísto obvyklého 2,5 kW topného výkonu stačí pro každou jednotku Boels 2,0 kW, aby bylo dosaženo příjemné vnitřní klima. Kromě toho se jednotka v létě zahřívá pomaleji, takže lze dosáhnout úspory za její ochlazování až do výše 20 kW na jednotku, při pěti osmihodinových pracovních dnech.

Úspora energie:

  • Úspora až 20 kW týdně díky izolaci
  • Možné vybavení LED osvětlením
  • Jednotku je možné vybavit úspornými vodovodními kohoutky.

Výroba energie

Systém solárních panelů vyvinutý společností Boels zajišťuje dostatečné množství energie pro ohřev, chlazení a osvětlení jednotky po celý rok.

Pro vracení energie musí být jednotka připojena k elektrické síti, aby měl uživatel zajištěno potřebné osvětlení a příjemnou teplotu i v době, kdy nesvítí slunce. Systém má maximální energetický výkon 2 500 Wp a průměrnou roční produkci přibližně 2 200 KWh na střechu.

Přímý kontakt

Pro více informací nebo přímé poradenství na míru

po - pá 8.00 - 17.00

Kontaktní formulář
Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek