Přihlásit se Registrace

Showcases

Construction of the multimodal station in Mons, Belgium

The new station in the Belgian city of Mons is a real eye-catcher, and not simply on account of its size. The design by well-known architect, Santiago Calatrava, commissioned by a consortium composed of the SNCB, Infrabel, OTW and the Municipality of Mons, has captured the imaginations of many across Europe and beyond. That makes it all the better that Boels Rental is the main supplier for this historic project.

A long-term, full-service shortlease cooperation in corporate style and colour

In order to offer a better and complete service to television producers, Studio Baarn, is hiring four machines over the coming five years to help build and break down film sets. The five-year short lease cooperation has allowed Boels to offer an extra service to Studio Baarn, which is spray painting the machines in matte black instead of the Boels orange. And that has put a smile on the faces at Studio Baarn.

Sunprojects deploys Boels Rental total package for construction of large-scale solar park

There is a lot involved in developing a solar park. Sunprojects develops the innovative parks throughout the Netherlands from planning to implementation. For a new project that will be completed in the first quarter of 2021 in Eerbeek, Sunprojects once again entered into a collaboration with Boels Rental to realise the construction. This collaboration is mainly characterised by the single point of contact by Boels Rental from its Haarlem branch. The extensive cooperation is coordinated by one contact person, to be able to switch quickly and keep communication clear and transparent for the client.

Boels at Brexit car parks around ferry terminals

On behalf of Van Mourik, Boels Rental has set up four temporary Brexit parking locations near the ferry terminals in the Rotterdam port area.

Výkonné řešení pro naléhavý problém s chladem

Na naši službu Boels One Call se minulou zimu obrátil velký podnik s dotazem, zda může Boels pomoci s vytápěním podnikové budovy. Zřejmě došlo k výpadku pevných topných těles a bylo naléhavě nutné najít dočasné řešení.

Trvale udržitelný Graz je připravený na zelenou budoucnost

V době, kdy stále častěji na vlastní kůži zažíváme následky změny klimatu, je význam trvale udržitelných iniciativ mnohem větší, než kdykoli předtím. Dobrým příkladem je Helios. Rakouský, v Evropě unikátní, projekt kombinuje teplo ze slunečního záření a skládkový plyn s velkým úložným prostorem. Jde o rozsáhlý projekt, který si kromě jiného vyžaduje rozsáhlou instalaci pro solární tepelnou energii s 2 000 m2 solárních panelů. Získaná energie proudí přímo do tepelné sítě města Graz.

Výstavba bytového komplexu ve městě Valkenswaard (NL)

Pro novostavbu moderního bytového komplexu v brabantském městě Valkenswaard byly kromě jiného potřebné bojlery k rychlému a účinnému vysušení betonových a potěrových podlah. Celý komplex sestává z celkem třiceti osmi bytových jednotek. V šesti z nich byly podlahy už vysušeny pomocí tří mobilních bojlerů 22 kW. Vykonavatel projektu, Bots Bouwgroep, věděla, na kterého specialistu se může spolehnout: svého spolehlivého partnera Boels Rental.

Použití materiálu Boels při přestavbě supermarketů

Pro přestavbu supermarketů si stavební podnik Fried van de Laar zvolil za dodavatele materiálu svého stabilního poskytovatele pronájmu: Boels Rental.

Zasunutí a připojení mostu Noorderbrug v Maastrichtu

V srpnu 2017 byl na most Noorderbrug v Maastrichtu napojen nový pruh. Realizátor tohoto projektu, společnost Strukton Civiel Projecten B.V., dokázala pomocí materiálu od Boels Rental, zvládnout tuto impozantní operaci do dvou týdnů.

Projekt podle jízdního řádu

Projekt renovace a opravy starých nástupišť na nádraží Venlo-Blerick (Nizozemsko) měl šibeniční termín a velmi přísné podmínky. Zákazník, společnost Knipscheer Rail-Infra B.V., potřeboval pronájemce, který dokáže optimálně pracovat i ve velké časové tísni.

Transformace bývalého lokomotivního depa

Transformace bývalého lokomotivního depa za hlavním nádražím je považována za jeden z nejprestižnějších projektů v Tilburgu. "Vlastně tak vrací městu kousek historie," vypráví nadšeně Nick Welten, account manager společnosti Boels. "Právě kvůli tomu byl tento úkol tak zvláštní. Taková byla ostatně také spolupráce s hlavním dodavatelem, společností BINX Smartility, bylo to skutečné partnerství."

Sedm kilometrů oplocení

V minulém roce byla věnována velká pozornost založení Československé republiky, od něhož v roce 2018 uplynulo přesně 100 roků. Jednou ze slavnostních akcí byly Dny NATO v Ostravě, které se konaly v září. Ostrava je s více než 296 000 obyvateli třetím největším městem v České republice.

be-MINE

Důlní oblast Beringen (Belgie) je se svými 100.000 m² největším průmyslovým dědictvím Vlámska. Pod názvem be-MINE bylo jejích 32 hektarů revitalizováno na oblast, která unikátním způsobem plní všechny městské funkce - bydlení, práce, nakupování a rekreace. Stavební podniky skupiny Van Roey a Democo vytvořili speciálně pro tento deset let trvající projekt obchodní sdružení THV Mijnbouw.

Renovace mostu Zeelandbrug

Zeelandbrug je se svou úctyhodnou délkou 5022 metrů nejdelším mostem Nizozemska a od roku 2015 také nizozemskou národní památkou. Svému účelu slouží most již od roku 1965 a jeho 54 pilířů je tak již více než 60 let vystaveno nelítostným povětrnostním vlivům. Když bylo nutné provést renovaci pilířů, realizoval obrovský objem natěračských prací zvláštní tým firmy Gebr. Van Kessel, která je součástí společnosti Koninklijke VolkerWessels.

Boels ulehčuje práci v tunelu Westerschelde

Když probíhala každoroční údržba a renovace tunelu Westerschelde (Nizozemsko), musel být tento tunel úplně uzavřen pro dopravu. Aby se doba uzavírky minimalizovala, měla společnost Westerscheldetunnel Maintenance na tuto práci pouhých šest hodin.  A i když to na první pohled vypadá jako nezvládnutelný úkol, díky strojům a logistickému plánování společnosti Boels Rental bylo možné dosáhnout požadovaného výsledku ve stanoveném čase.

3 kilometres of concrete sawing work in just 100 hours

When a huge concrete cutting job needs to be completed in a short time, it's essential to plan well, have enough people on the job and use the right equipment. In the Kennedy Tunnel from Antwerp to Ghent, JNS Betonboringen was contracted by Besix to take care of this specialist concrete sawing job. The railway tunnel is being upgraded and the cable ducts had to be replaced over a length of 3 kilometres. JNS Betonboringen sawed off these cable ducts in concrete that is 20 cm thick. In addition to the eight wall saws it already owned, the concrete drilling specialist hired another nine wall saws from Boels Rental to get this enormous job done.

Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek