Přihlásit se Registrace
04 září 2018

Přední evropská půjčovna, Boels Rental, pokračuje ve své expanzi ve Velké Británii. Nejnovější akvizice společností Artisan Hire Center a sesterské společnosti SAS (Survey & Safety Equipment Hire and Sales) představuje další krok v celkové strategii růstu ve Velké Británii a v dosažení cíle stát se půjčovnou s celostátní působností. Společnosti Artisan a SAS působí v 9 střediscích na jihozápadě Anglie. Tyto nejnovější přírůstky přicházejí po akvizici společností Supply UK Hire Shops (2017) a Already Hire (2018).

S těmito novými akvizicemi celkový počet poboček společnosti Boels ve Spojeném království dosáhl čísla 38. „Jedná se o důležitý mezník v naší pokračující expanzi jako mezinárodní půjčovny,“ říká Pierre Boels, generální ředitel společnosti Boels Rental.
„Společnosti Artisan a SAS jsou dobře známé a velmi úspěšné na jihozápadě Anglie. Jejich získání může být pro strategii růstu, kterou má Boels ve Velké Británii, velmi prospěšné. Přestože naším konečným cílem je dosáhnout celostátního pokrytí, zaměříme se v první řadě na místní a regionální podniky,“ zdůrazňuje Pierre Boels. „Chceme zajistit, aby našich vysoce kvalitních služeb mohlo využívat stále více zákazníků. V nadcházejících letech se hodně zaměříme na rozšíření našeho vybavení a tyto akvizice jsou v tomto ohledu důležitým krokem vpřed.“

Chris Comer z Artisan Hire Centres uvádí: „Jsme velice rádi, že jsme součástí rodiny Boels. Dobře si to sedlo a zjistili jsme, že máme stejné plány i do budoucna. Společnost Boels je významným hráčem na trhu půjčoven a s její podporou budeme mít příležitost urychlit náš růst. To je možné částečně díky obrovskému množství znalostí a zkušeností, o něž se s námi Boels může podělit.“

Kromě společnosti Amdyte, která nabízí dočasné oplocení, získala společnost Boels na počátku tohoto roku dvě společnosti specializující se na oblast průmyslových pronájmů: Abird a Delta Rent. Následně byla 1. července získána společnost Van Deuveren Traffic, která se mimo jiné specializuje na pronájem mobilních směrových značek a nápisů.

Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek