Přihlásit se Registrace
17 dubna 2018

Bezpečnost je u Boels Rental vždy na prvním místě!

Boels Rental nyní při pronájmu pracovních zdvihacích plošin dodává i standardní bezpečnostní postroj. Proto již nemusíte objednávat bezpečnostní postroj zvlášť. Boels Rental takto přebírá svoji odpovědnost jako Partner in Safety. Tato doplňková služba platí ve všech zemích, v nichž je společnost Boels aktivní.

Safety first

Naše společnost má strategii „safety first“ a přeje si, aby naši zákazníci mohli se stroji, které dodává, pracovat 100% bezpečně. Práce se zdvihací plošinou je absolutně bezpečná, pokud jsou přijata správná opatření a její řidič dodržuje bezpečnostní pravidla. U některých plošin, jako je například nůžková zdvihací plošina, se používání bezpečnostního postroje doporučuje. U jiných vysokozdvižných plošin, jako je například teleskopická zdvihací plošina, je to dokonce povinné. I přesto není na trhu zaměřeném na půjčování vybavení samozřejmé, aby byly zdvihací plošiny standardně půjčovány i s bezpečnostním postrojem. Tuto službu budeme nyní realizovat.

Partner in Safety

Jako váš Partner in Safety neustále hledáme nové způsoby, jak vám co nejvíce odlehčit v oblasti bezpečnosti. Proto nabízíme naše speciální školení Boels Training i praktický výcvik IPAF pro práci ve výškách, v němž můžete během jednoho dne získat mezinárodně uznávaný certifikát. Standardní dodávka bezpečnostního postroje je rozšířením našeho celkového servisu v oblasti bezpečnosti.

Svobodná volba

Bezpečnostní postroj je dodáván ve speciálním uzavíratelném sáčku. Pokud tento sáček neotevřete, nebude postroj účtován. Tak má zákazník vždy možnost se rozhodnout, zda postroj použije či ne.

Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek