Přihlásit se Registrace
03 dubna 2018

Boels Rental (Sittard) nedávno převzal tři podniky ze stejného odvětví a tím opět rozšířil poskytování svých služeb zákazníkům. Jedná se o půjčovnu strojů Already Hire Limited (Anglie) a o specializované půjčovny Delta Rent a Amdyte (Nizozemsko). U nabývaných podniků pracuje celkem 124 pracovníků. Těmito převzetími se rozšiřuje portfolio Boels Rental a pokračuje naplňování jedinečné centrální funkce tohoto podniku.

Pevnější pozice na trhu, větší rozsah poskytovaných služeb.

Delta Rent, stejně jako dne 1. ledna t.r. převzatý podnik Abird, je aktivní v průmyslovém pronájmu, především petrochemickému průmyslu. Převzetím a novou synergií mezi činnostmi se kapacita Boels Rental na tomto trhu značně zvětšila. Vedle toho koupil Boels Rental britskou firmu Already Hire, renomovanou všeobecnou půjčovnu strojů se čtyřmi provozovnami v Londýně. Boels tím posiluje svou pozici ve Velké Británii, kde vstoupil na trh již v roce 2017 převzetím podniku Supply UK (25 provozoven). V únoru 2018 převzal Boels Rental specializovanou půjčovnu Amdyte, s vedoucím postavením na trhu v zapůjčování dočasného oplocení.

Pan Pierre Boels, výkonný ředitel Boels Rental:

„Realizace těchto akvizic nás těší. Posilují nás ve strategii nabízet našim zákazníkům jedno centrální kontaktní místo. Vedle největší sítě všeobecných půjčoven nabízíme rychle rostoucí počet půjčoven specializovaných podle profesí. Reagujeme tak na přání našich zákazníků, kteří stále více volí outsourcing. Dělají to, protože je to účinnější, ale také protože půjčit si je udržitelnější než mít něco ve svém vlastnictví. Snažíme se prosazovat zásadu one-stop-shopping (jedno kontaktní místo), abychom díky tomu mohli své zákazníky optimálně obsloužit, což nám dává na trhu důležitý předstih.“

Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek