Přihlásit se Registrace
07 června 2016

Boels Rental převzala k 1. červnu pobočky společnosti Kuhn v Curychu a Basileji. Švýcarsko se stalo desátou evropskou zemí, ve které je společnost Boels aktivní na B2B trhu s pronájmem a má vlastní pobočky.

Možnost začít přímo na vyšlapaných chodníčcích umožňuje společnosti Boels Rental ve Švýcarsku rychlý start. Mezinárodní půjčovna může už od prvního dne uzavírat smlouvy s obchodními klienty. Společnost Boels bude v příštích měsících dále rozšiřovat sortiment a nakonec bude ve Švýcarsku nabízet celý svůj sortiment.

Potenciál
„Dvě pobočky v Curychu a Basileji mají neskutečný potenciál. Společnost Boels se už dávno chtěla dostat do Švýcarska, ale najít vhodná místa ve Švýcarsku je o dost náročnější, než v jiných evropských zemích. Pobočky v Curychu a Basileji jsou přitom z hlediska polohy nejsilnější ekonomické oblasti ve Švýcarsku“, reaguje spokojeně CEO Pierre Boels.

Švýcarský trh
Švýcarsko není pro společnost Boels Rental neznámou oblastí. Vždyť společnost Boels je už delší dobu na švýcarském trhu pro kutily díky své strategii shop-in-shop a už několik let spolupracuje s renomovanými švýcarskými hobbymarkety. Tyto znalosti a zkušenosti si společnost Boels přináší na švýcarský obchodní trh. Další výhodou je to, že je obklopena zeměmi, kde je už delší dobu aktivní, jako je Německo, Rakousko a Itálie.

Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek